Forum sojuszu "Nazgul Raiders".

Główne sprawy plemienia.

Ogłoszenie


  • Index
  •  » Wojny
  •  » Najbardziej upierdliwi napastnicy

#1 02-03-2008 23:40:41

blanc_femme

Użytkownik

Skąd: Górny Śląsk
Zarejestrowany: 20-02-2008
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Najbardziej upierdliwi napastnicy

Myślę, że warto poruszyć ten temat. Kto Was najczęściej napada? Ja osobiście mam tylko jednego "gościa": Zajcev z osady Dom szaleńców z sojuszu Gladius. I ostatnio odwiedził mnie jeden z jego szkolnych kumpli ( po tym, jak go stłukłam na kwaśne jabłko - dupek, sam sobie ze mną nie daje rady i wypłakuje się kolegom prosząc o pomoc! ).
Tak sobie myślę, że powinniśmy się zebrać 'do kupy' i pokazać im siłę naszego sojuszu.
Ku chwale ojczyzny !

Offline

 

#2 13-03-2008 00:25:40

hubitrus

Użytkownik

Zarejestrowany: 22-02-2008
Posty: 19
Punktów :   

Re: Najbardziej upierdliwi napastnicy

ooooo tak Wielka Ksiezno Krwiozerczych Buzdyganów z nad Połonca zgdzam sie osobicie, tylko ze jak ostatnio zaatakowalem klonka z gladoiusa to nikt mi nie przyszedl z pomoca do tej pory mam tam zablokowanych 10 cebturionow 6 legiow i 5 pretoriow w pulapkach


śPIESZMY SIę KOCHAć FARMY ONE TAK SZYBKO ODCHODZą:))

Offline

 

#3 13-03-2008 20:37:59

blanc_femme

Użytkownik

Skąd: Górny Śląsk
Zarejestrowany: 20-02-2008
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Re: Najbardziej upierdliwi napastnicy

Było dać znać... W ogóle kiepską, ba, tragiczną organizację mamy. Powinniście informować, gdy Was ktoś atakuje, wtedy reszta może najechać na agresora i go ( że tak powiem ) dziabnąć Obejrzałam przed chwilką w   Ambasadzie ataki...co się z Wami dzieje? Dlaczego dajecie się tak obrabiać? Tragedia. Kryjówki, kryjówki, jeszcze raz kryjówki!  Ewentualnie surowce wyślijcie komuś z sojuszu, z najbliższego otoczenia, aby po ataku mógł Wam je odesłać z powrotem szybciutko. Macie słabe wojsko? Na czas ataku wysyłajcie je na słabszych od siebie wrogów, kombinujcie, kurczę... Chłopaki, weźcie się w garść... !!!

Offline

 
  • Index
  •  » Wojny
  •  » Najbardziej upierdliwi napastnicy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bolestasoft.pun.pl www.bazary.pun.pl www.poke-fan.pun.pl www.klasacpolitechnika.pun.pl www.kawaleriapolska.pun.pl