Forum sojuszu "Nazgul Raiders".

Główne sprawy plemienia.

Ogłoszenie


#1 22-02-2008 21:22:54

Xyo

Administrator

6252838
Zarejestrowany: 19-02-2008
Posty: 19
Punktów :   

GLADIUS

Członkowie sojuszu GLADIUS atakują cały czas nas. Pepe01 miał to załatwić ale nie wiem czy to zrobił.


"Są chwile o których nie potrafimy zapomnieć.
              Te chwile tworzą Naszą historię.
Historię której jesteście głównymi bohaterami."

Offline

 

#2 22-02-2008 21:33:51

Pepe01

Administrator

7189452
Zarejestrowany: 20-02-2008
Posty: 14
Punktów :   

Re: GLADIUS

Tak zrobilem nigdy niezapominam o takich sprawach napisalem jak narazie propozycje do akademi gladius gdyz strategicznie myslac tylko z nimi mamy najwieksze szanse na zawarcie paktu o nieagresji i wspolpracy Cytuje...   

    Witam chcialem zaproponowac wam pakt przyjazni miedzy naszymi sojuszami .Uwazam ze sojusz miedzy nami moze zaowocowac w przyszlosci dobrymi stosunkami i wzajmna wspolpraca .staramy sie 3mac w granicach maximum aktywnosci oraz kladziemy  duzy nacisk na strone militarna wkoncu pop niewalczy wiec napewno bedziemy wam mogli pomoc gdy zajdzie taka potrzeba i mam nadzieje ze z wzajemnoscia .Rozpatrzcie nasza propozycje
pozdrawiam Pepe01

Jezeli to niezaowocuje to zaczniemy przygotowywac obrone wiec prosze takze w miedzyczasie o budowanie jednostek obronnych a osobom atakowanym aby budowali jednostki deff i wysylali je do najbilzej polozonej osoby dzieki czemu gdy uzbieraja wieksza ilosc beda mogli je zawrocic i skutecznie sie bronic wraz z naszymi jednostkami Surowce oczywiscie na maxa wykozystywane +ktyjowka na jakims mniejszym poziomie kryjowka jezeli niebeda mieli zyskow znudzi im sie atakowanie osob ktore nic niedaj:DLecz jak wiecie wiaze sie z tym duzo a nawet bardzo duza aktywnosc a to zalezy tylko od was

Offline

 

#3 22-02-2008 21:34:32

Pepe01

Administrator

7189452
Zarejestrowany: 20-02-2008
Posty: 14
Punktów :   

Re: GLADIUS

Ps chcialem jeszcze dodac gdy akademia podpisze z nami pakt sojusz takze bedzie musial

Offline

 

#4 23-02-2008 15:46:02

Damian_155

Administrator

Zarejestrowany: 20-02-2008
Posty: 12
Punktów :   

Re: GLADIUS

Mam tam jednego znajomego z tej gry El wariatto, ale on chyba nic niepomoze w tej sprawie.

Pisał mi ze jak narazie to niepodpisuja zadnych paktów, moze dopiero w puzniejszym etapie gry


"Weni Wili Wici"

"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi".
Albert Einstein

Offline

 

#5 25-02-2008 22:00:19

ziolek

Administrator

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 20-02-2008
Posty: 20
Punktów :   

Re: GLADIUS

Wlasnie jeden gladius mnie atakuje xD ale taki wal ze mam wszystko w kryjowce a wojsko wyslalem  po za osade zeby niemiec licznych strat;-P. Ci ktorzy sa lub beda nękani przez czlonkow gladius niech przybiora podobna strategie , wiec kryjowki trzeba rozbudowac


"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat."

Offline

 

#6 01-03-2008 23:27:01

blanc_femme

Użytkownik

Skąd: Górny Śląsk
Zarejestrowany: 20-02-2008
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Re: GLADIUS

Niby pomysl z kryjowka jest ok, ale nie kazdy ja ma     Co do gladiusa - eh, brak slow... ale jeszcze beda nam jedli z reki

Ostatnio edytowany przez blanc_femme (01-03-2008 23:56:21)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tmbadboys.pun.pl www.peugeot505.pun.pl www.zse-chorzow.pun.pl www.somethingaboutdance.pun.pl www.purplehandgang.pun.pl